Dlouhodobý pronájem vozidla

Někdo vám naboural vůz?

Nechceme nic přivolávat, ale čas od času se stane, že nemůžete jezdit svým autem. Někdo vás naboural, musíte ho na nějakou dobu nechat v servisu nebo se z jiného důvodu ze dne na den stanete "nepojízdnými".

Pomůžeme vám.

A nebude vás to stát ani korunu.

Bez ohledu na to, zda jste fyzická či právnická osoba, máte nárok na zapůjčení vozu stejné kategorie. Denní půjčovné auta vám pojišťovna uhradí v plné výši ze zákonného pojištění viníka nehody, přičemž zapůjčení vozu hradí po celou dobu, která je nezbytně nutná k opravě vašeho vlastního.

Pokud jste nepodnikající osoba, stačí čestné prohlášení, že musíte vůz používat každý den - např. pokud jste na rodičovské dovolené a musíte vozit dítě, jezdíte do zaměstnání, za rodiči apod.
Jediné, co za vás pojišťovna neuhradí, jsou pohonné hmoty.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Ceník půjčovného

 

 

Pokud využijete dlouhodobý pronájem od nás...


...odpadnou vám nemalé náklady spojené s provozem vozidla. Postaráme se o zaplacení silniční daně, pojištění (zákonného i havarijního), poplatku za rádio, dálniční známky, servisu a údržby vozidla, letních i zimních pneumatik a jejich skladování atd.

Zkrátka plný servis.

Více podrobností o podmínkách zapůjčení se dozvíte v ceníku pronájmu vozů.

Máte zájem? Kontaktujte nás.

Ceník půjčovného

Novinky

Naše firma je nově autorizované aplikační centrum nanokosmetiky PIKATEC
Provádíme aplikaci nanokosmetiky PIKATEC na exteriéry a interiéry vozidel. Dále na téměř veškeré povrchy v domácnostech, kancelářských, firemních prostorách, apod...

Reference

Napište nám

Kontakt

AUTOSTYLE

Volyňská 108

386 01 Strakonice

E-mail: obchod@auto-style.cz

Tel: 739 455 554