HOME

 

Nanokomestika pro ochranu domácnosti Pikatec Home. Pokud neustále leštíte skleněný sprchový kout, nerezovou lednici nebo lakovaný nábytek, Pikatec Home Vám ušetří desítky hodin práce. Úspora času při úklidu je až 80% proti běžným čistícím prostředkům! Polituru lehce nanesete pomocí hadříku a chráněný povrch bude odpuzovat vodu, mastnoty, prach a bude se méně špinit, získáte i antibakteriální ochranu. 

Nanotechnologie Pikatec Home je nejmodernější ochrana prakticky všech povrchů, které se nachází ve Vaší domácnosti, která je patentována a byla vyvinuta ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci.

Po více jak dvouletém vývoji ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci Vám přinášíme novou řadu produktů pro domácnost - sérii HOME. Jednoduše po úklidu nanesete příslušnou polituru pomocí hadříku ve velmi tenké vrstvě na materiál či nábytek, který chcete dlouhodobě ochránit a po chvíli jej jemným hadříkem lehce rozleštíte. Poté necháte vytvrdnout. To je vše a máte až na dva roky vystaráno. Chráněný povrch se méně špiní, odpuzuje vodu, mastnoty, prach, má vyšší tvrdost a je i antibakteriální. Až o 80% se Vám sníží četnost i časová náročnost úklidu.

Nanočástice na povrchu utvoří neviditelný ochranný štít (ochrana není vidět lidským okem!), který vniká do nerovností či mikrotrhlin povrchu, vyhlazuje jej a chrání ho před poškozením. Takto vyhlazený povrch odolává zapadání nečistot. Naopak nečistoty odpuzuje a zůstává čistý. Díky tomu, že se ve struktuře chráněného povrchu nezdržují částice uhlíků či popílků, zůstává povrch přirozeně antibakteriální. 

Obr. 1 - Neošetřený povrch - nečistoty po setření hadrem zůstávají ve struktuře povrchu dřeva. 

Obr. 2 - Ošetřený povrch - princip otírání nečistot na již chráněném povrchu dřeva.

 

 

 

Jedno nanesení politury Pikatec plně ochrání Vaši domácnost celých 12-24 měsíců (záleží na materiálu a frekvenci zátěže), oproti čistícím či konzervačním prostředkům, které zpravidla neposkytují takovýto druh ochrany. 

Pozn.: Politury vydrží na povrchu výrazně déle, než 12 měsíců (pakliže nejsou mechanicky sedřeny) a po celou dobu se vyznačují hydrofobitou (odpudivost proti vodě) a tvrdostí proti poškrábání. Po zhruba 12 měsících začínají ztrácet svou schopnost odolnosti proti UV záření, zejména nacházejí-li se ve vnějším prostředí. Po zhruba 18 měsících ztrácí svou pružnost a vlivem tepelné dilatace (záleží na druhu materiálu) v ní mohou, stejně jako na lakovaných a jinak chráněných površích, vznikat mikrotrhliny, kterými se dostanou voda, nečistoty i chemikálie.

Přetřením politury po jednom roce, se nová vrstva chemicky spojí (naváže) s původní, doplní její strukturu, obnoví pružnost a další nezbytná aditiva, jimiž jsou například UV filtry pro odolnost proti slunečnímu záření a zachování barevné stálosti povrchu. Vrstva je tedy stále homogenní a nevytváří vrstvy, jako laky.

 

Nahlédněme do běžné domácnosti, která uklízí dvakrát týdně okolo dvou hodin

SOUČASNOST: 208 hodin strávených úklidem za rok a cca 5.000 Kč utracených za čistící prostředky

BUDOUCNOST: S povrchy ošetřenými nanotechnologií Pikatec se doba úklidu zkrátí ze dvou hodin na pohých 25 minut a čistící prostředky škrtáme z nákupních seznamů

JEDNODUCHÁ APLIKACE, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ SÁM


 

Novinky

Naše firma je nově autorizované aplikační centrum nanokosmetiky PIKATEC
Provádíme aplikaci nanokosmetiky PIKATEC na exteriéry a interiéry vozidel. Dále na téměř veškeré povrchy v domácnostech, kancelářských, firemních prostorách, apod...

Reference

Napište nám

Kontakt

AUTOSTYLE

Volyňská 108

386 01 Strakonice

E-mail: obchod@auto-style.cz

Tel: 739 455 554